NMK Gardermoen |
NM Crosskart 24. september - 6. runde |
Oppdatert 24.09.2022 14:18 |
Heatoppsett - Finale - Crosskart 85 ccm |
A-finale |
St. | Navn | Bilmerke | Motorklubb | Poeng | Tot | Spor | |||
12 | Vetle Kildal Bakken | Ic R4 | NMK Valdres | 10 10 10 | 30 | 1 | |||
10 | Ole Kristian Spilling | Ic R4 | NMK Konsmo | 10 5 10 | 25 | 2 | |||
77 | Anniken Lindfjord | Annet IC-R4 | NMK Elverum | 7 7 10 | 24 | 3 | |||
18 | Ola Bieltvedt | IC Kart R4 | NMK Aurskog - Høland | 10 10 3 | 23 | 4 | |||
40 | Peder Johansen | ICR4 | NMK Grenland | 2 10 10 | 22 | 5 | |||
7 | Jørgen Sørlie | Annet Ic kart | NMK Aremark | 5 10 7 | 22 | 6 | |||
66 | Linus Gimle Enger | IC KART R4 GE Motorsport | NMK Krabyskogen | 10 7 5 | 22 | 7 |
B-finale |
St. | Navn | Bilmerke | Motorklubb | Poeng | Tot | Spor | |||
58 | Håkon Jacobsen lund | Annet IcR4 | NMK Hamar | 10 7 5 | 22 | 8 | |||
45 | Hans kristian Raen | Ic R4 | NMK Konsmo | 7 10 3 | 20 | 9 | |||
11 | Iver Meistad | Cpro Ktm | NMK Melhus | 5 5 10 | 20 | 10 | |||
14 | Daniel H Eidal | IC Kart R4 | KNA Eiker | 5 10 5 | 20 | 11 | |||
1 | Daniel Hassel Høidalen | Ic | NMK Grenland | 7 5 7 | 19 | 12 | |||
50 | Emil Skeie | Crosskart IC-R4 | NMK Konsmo | 7 2 7 | 16 | 13 | |||
65 | Lorns Per Ola Dullum | IC-Kart R4 | NMK Melhus | 10 0 5 | 15 | 14 |
C-finale |
St. | Navn | Bilmerke | Motorklubb | Poeng | Tot | Spor | |||
26 | Oliver Fredriksen | IC-R4 | Asker og Bærum Motorsport | 5 3 7 | 15 | 15 | |||
91 | Mats Husebæk | Annet Norkart | KNA Solør Motorsport | 3 7 5 | 15 | 16 | |||
99 | Alvin Brøderud | Annet C-pro | KNA Kongsvinger | 3 1 10 | 14 | 17 | |||
37 | Theo Johansen | Ic R4 | NMK Elverum | 0 7 7 | 14 | 18 | |||
46 | Magnus Bakken | Annet IC-Kart R4 | NMK Valdres | 0 5 7 | 12 | 19 | |||
27 | Colin Gundersen | Nor cart | NMK Hønefoss | 7 0 5 | 12 | 20 | |||
23 | Sebastian Isaksætre | C-pro C-pro | KNA Solør Motorsport | 5 7 0 | 12 | 21 |
D-finale |
St. | Navn | Bilmerke | Motorklubb | Poeng | Tot | Spor | |||
84 | Markus Fredriksen | Ic-kart R4 | NMK Kongsberg | 7 3 2 | 12 | 22 | |||
78 | Helmer Gjevik | IC Kart IC R4 | Østfold Motorsport | 2 5 2 | 9 | 23 | |||
72 | Niklas B-Ormestad | ICR4 | NMK Tønsberg | 2 5 2 | 9 | 24 | |||
25 | Mathias Myhr Bjerkli | Ic R3 | NMK Melhus | 3 3 3 | 9 | 25 | |||
54 | Marius Ulland Teigen | IC-R4 | NMK Kongsberg | 3 3 3 | 9 | 26 | |||
42 | Jørgen Lindland | Annet | NMK Konsmo | 3 2 3 | 8 | 27 | |||
24 | Felix Nærum | R4 IC Kart | NMK Grenland | 3 2 3 | 8 | 28 | |||
43 | Leander Lindland | Annet | NMK Konsmo | 5 0 2 | 7 | 29 | |||
21 | Maja S. Kerim | IC-Kart R4 | NMK Konsmo | 2 2 1 | 5 | 30 |
OBS - listen må ikke forveksles med stevnets offisielle lister og resultater. De finner du på arrangørens offisielle oppslagstavle.